Kontaktinformasjon og personale:

Alvøen AS
Alvøveien 130,
5179 GODVIK
Hovedtelefon: 55 50 66 30
Servicetelefon: 55 50 66 45
Telefax: 55 50 66 40
Email: firmapost@alvoen.no
NO 992761075 MVA

ALDA.gif (2512 bytes)

Personale: Primært ansvarsområde: Telefon: Epost:
Hendrik Fasmer Jr Daglig leder, maskinsalg fresebord 40413882 hendrik@alvoen.no
Geir Erik Myhrvold Salgsansvarlig merkeutstyr 96202030 geir@alvoen.no
Oddleif Østigård Salgsansvarlig merkeutstyr 95222888 oddleif@alvoen.no
Hendrik Fasmer Sr Papir 40413881 hendriksr@alvoen.no
Frode Tonning Skiltsystemer og forbruksmaterialer 41631499 frode@alvoen.no
Kristin Brekke Regnskap 55506631 kristin@alvoen.no
Tor Rydland Serviceleder 40413883 tor@alvoen.no
Knut Forsaa Servicetekniker Multicam 40402951 knut@alvoen.no
John Sjursen Servicetekniker Laser 45422446 john@alvoen.no
Jarle Brakstad Servicetekniker 90474851 jarle@alvoen.no
Per Forsberg Servicetekniker 90743315 per@alvoen.no

Generelle epostadresser:
Generelle henvendelser firmapost@alvoen.no
Teknisk support support@alvoen.no
Bestilling bestilling@alvoen.no